Home   /   Introductie Ups & Downs

Introductie Ups & Downs

Ups & Downs is de Vlaamse vereniging voor personen met een bipolaire stoornis of chronische depressie en hun omgeving.

Website: www.upsendowns.be
E-mail: contact@upsendowns.be
Facebook community: http://www.facebook.com/upsendowns.be

Ups & Downs is een ontmoetingsplaats voor lotgenoten en betrokkenen om van gedachte te wisselen, elkaar te steunen in het leven met de verschijnselen van depressie en bipolaire stoornis.

Onze regionale zelfzorggroepen organiseren maandelijkse samenkomsten in acht Vlaamse centrum¬steden (Aalst/Lede, Antwerpen, Brugge, Gent, Leuven, Mechelen en Hasselt). Op deze bijeenkomsten zijn ook familie en vrienden welkom zijn.

Tijdens die bijeenkomsten leren we van elkaars ervaring en delen we informatie over depressie en manisch-depressieve stoornis.

Geregeld nodigen we gastsprekers uit. We laten ook ruimte om de lotgenoten in een ongedwongen sfeer ervaringen uit te laten wisselen.

Ups & Downs is een vereniging die volledig gedragen wordt door vrijwilligers die zelf te
kampen hebben met de bipolaire stoornis of met depressie of betrokken familieleden.
Bij ons kan je terecht voor ervaring uit de eerste hand en voor een luisterend oor, maar niet voor therapeutische begeleiding. Wij zullen je in dat geval zo goed mogelijk verwijzen naar professionele hulpverleners.

Ziekte-inzicht, zelfzorg, lotgenotencontact en therapietrouw zijn van groot belang voor een
gunstig verloop.

Je kan lid worden van Ups & Downs  door storting van 12 euro op rekening: 428-0115961-79
Ups & Downs vzw (met vermelding van naam en adres).

Op onze maandelijkse bijeenkomsten is iedereen welkom die aan een stemmingsstoornis (depressie of bipolaire stoornis) lijdt, of iemand uit zijn nabije omgeving heeft die er aan lijdt. In principe zijn de bijeenkomsten voor betalende leden, maar de eerste keer kan je altijd vrijblijvend een kijkje komen nemen, ook zonder lid te zijn. Het lidmaatschap is een steun voor onze werking en als je lid bent ontvang je ons 4 nummers van Ups & Downs per jaar.

Telefonisch contact kan enkel via de regionale contactpersonen. Ook via Teleonthaal 106, kan je  worden doorverwezen naar de contactpersoon van de dichtstbijzijnde Ups & Downs groep in jouw regio. 

Contactpersonen Ups & Downs-afdelingen

Aalst / Lede
Patrick: 09 329 80 28 (na 20 uur)
Rebecca: 09 228 10 57 – 0486 61 44 10 (na 18 uur)
aalst@upsendowns.be

Antwerpen
Johan: 0495 53 85 80
Luc: 0497 53 77 84
antwerpen@upsendowns.be

Brugge
Francine: 050 38 16 81 (tussen 18 en 21 uur)
Pierre: 0491 07 31 17 (na 19 uur)
brugge@upsendowns.be

Gent
Charis: 09 253 26 09 (na 20 uur)
Els: 09 219 08 68 (na 20 uur)
Hilde: 09 329 80 28 (na 20 uur)
gent@upsendowns.be

Hasselt
Franci:  0487 47 08 82
Patrick: 011 25 63 62
hasselt@upsendowns.be

Kortrijk
Joost: 0476 50 48 67
Claudine: 056 21 06 85 (na 18 uur)
Rebecca: 09 228 10 57 (na 20 uur)
kortrijk@upsendowns.be

Leuven
Sofie: 0498 12 80 02
Lieve: 016 25 43 39 (na 20 uur en in weekend)
leuven@upsendowns.be

Mechelen / Willebroek
Katrien: 0478 62 43 55
Marie-Anne: 0475 81 86 25
willebroek-mechelen@upsendowns.be



Beoordeel deze pagina